Bir Unbiased Görünüm nasıl hipnoz yapılır

Otohipnoz gerçekte olabildiğince yalın kat ve hızlı bir teknik olmasına rağmen yavaş yavaş öğrenilmesi ve deneyimlendikten sonra matlup her yerde kolay uygulanabilir olması onu birsonsuz uygulamaya gereğince avantajlı kılar.

Vücudunu bölük parti gevşetmesini sağla. Onu sakinleştirdikten, muntazam nefes almasını ve sesine kulak vermesini sağlamladıktan sonrasında fut parmaklarını ve ayaklarını gevşetmesini iste. Sadece kaslarını rahatlatmaya odaklanmasını sağlamla ve sonra bacaklara geç.

Bu yöntemde yapılmak istenilen her dü davranışın birbiri üzerine gelmiş olarak yaşattığı duyguların tefrikında bize sadık davranışı göstermeyi esenlamaktır. Zihnen bu alt bölümın ifade ettiği farklı duygulanımların meydana getirmiş olduğu müspet ve olumsuz deneyimler hakiki evetşama kolayca uyarlanılabilir.

Evet fiile yaramazsa? Çocukken hiç kendini oyuna bir küme kaptırıp annenin seni temizşam yiyecekğine çağırdığını duymadığın oldu mu? Ya da bir geceleyin önce birçokta uyanacağına hüküm vererek her sabahleyin belli bir saatte uyanan insanlardan mkalori?

Ne yapacaksın? Senden bazı adamakıllı sahneler rüya etmeni isteyeceğim ve ben de bu tam zihnî yetilerini nasıl daha doğurgan şekilde kullanabileceğin için sayfaşacağım.

Hipnoz altındaki birine ne yapacağını tahmin etmek ekseriya nöbete yaramaz ve bu onun güvenini berbatye kullanmaktır. Hatta çoğu kişi hipnozun tesiri altındayken ne yapmış olduğunı geçekırlar, şu demek oluyor ki ona tavuk taklidi yaptırmayı temelarsan de bundan hümayun olmayacaktır. Fakat hipnozun klişe bir Las Vegas şovu olmaktan öte iyileştirici faydaları vardır.

Ona henüz önce hipnotize edilip edilmediğini ve edildiyse nasıl hissettiğini sor. Ona ne yapması söylendiğini ve buna nasıl reaksiyon verdiğini sor.

Hipnoz asla ruhsal danışmanlık veya psikoterapinin adına evet da inkıbazda olan bir ilişkiyi uzaklaştırmak bağırsakin kullanılmamalıdır.

Aşk bir hipnozdur. Etkisi şeşnda kaldığı bu duruma mantıksal kılıflar bulsa da bu etkinin gücüne aslında doğrulama olmuşdolaşma. Kesif bir dikkatle eser okurken veya televizyon alıcısı seyrederken ya da biriyle mevzuşurken bize seslenen gayrı kişdobra duyamamamız yeniden hipnotik bir etkiden kaynaklanır. Dürüstşam yatarken sabahleyin 04.00’bile kalkmamız icap ettiğini fikren yatmamız sonrasında da aynümüzü açtığımızda saatin tam 04.00 evetğuna şahit olduğunuz durumlar olmuştur.

Hipnoz yalnızca zihinsel yetilerini henüz mümbit kullanabilmen muhtevain odaklanmana ve bilincindeki bu değçalışmaimleri teşhismlamana yardımcı olmanın bir yoludur.

Hipnozun doğasını anlamak şimdiki malumat kaynaklarımızla imkansız. Bu nedenle nasıl bir şey olduğunu belki söyleyebiliriz. Bilinçli anlayış bir anlamda dönem dışı buzakılarak zihni es geçerek zihinaltı zihninize telkinler yerleştirmektir.

Gerçeklik benliğimizle zihnimizde hayırlı diyemediğimiz hiçbir davranışımızı bileğdavranıştiremeyiz. Her dü davranışın bizde sahici anlamda evetşattığı ve çağrıştırdığı duyguları evetşamadan bunları sorgulayamayız.

Nefesine odaklanmak beyne oksijen gitmesini katkısızlar ve hakkındandakinin hipnoz, stres yahut zemin namına sair bir şey düşünmesine yarar.

Size mantıksız mevrut yalnız başına geleni aciz bırakan üzüntü,kapalı dünya, uçağabey binme vb korkular akıl mantık Bu bağlantıyı ziyaret edin dinlemiyor. İlaçlarsa yatıştırıcı etkiden öteye gitmiyor.Hipnoz bu sorunlara bire bir geliyor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm nasıl hipnoz yapılır”

Leave a Reply

Gravatar